STRONA GŁÓWNA
Patrol ekologiczny
1Dzieci z grupy „Biedronki” wzięły udział w wyjątkowych zajęciach poświęconych recyklingowi i ochronie środowiska. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się, jak ważne jest segregowanie śmieci oraz co dzieje się z odpadami, które trafiają do odpowiednich pojemników.
W atmosferze zabawy dzieci uczyły się rozpoznawać kolory koszy i przyporządkowywać do nich właściwe odpady. Następnie, pełne zapału, postanowiły wcielić zdobytą wiedzę w życie – posprzątały teren wokół przedszkola, dbając, by wszystko wyglądało czysto i estetycznie.
Animaloterapia 🙂
Dzieci z naszego przedszkola były na autokarowej wycieczce w Żabiej Woli "Natura wzywa."
INFORMACJA MINISTRA ZDROWIA DOTYCZĄCA SZCZEPIEŃ OCHRONNYCH DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM I SZKOLNYM, W TYM DZIECI UCHODŹCÓW Z UKRAINY
List_Ministra_Zdrowia_do_Rodzicow_i_Opiekunow_-_ZALaCZNIK_DO_PISMA_PRZEWODNIEGO-1.pdf















Galeria zdjęć
- brak danych














